Jaunais Europass CV un motivācijas vēstule

Europass

Jaunā Europass CV un motivācijas vēstules iespējas

Kopš 2020. gada 1. jūlija Europass ir ieguvis jaunus CV un motivācijas vēstules rīkus! Šie rīki ļauj jums bez maksas izveidot CV un motivācijas vēstules vairākās dizaina veidnēs un ir pieejami 29 dažādās valodās.

Sper soli tālāk!

Ir daži vienkārši veidi, kā izveidot jaunu CV vai motivācijas vēstuli kopā ar jauno Europass

Tikai ar dažu klikšķu palīdzību jūs varat izmantot visas savas prasmes,  pieredzi un attiecīgo kvalifikāciju, kas glabājas jūsu Europass profilā, lai izveidotu tik daudz personalizētu CV un motivācijas vēstuļu, cik vien vēlaties.

Ja jums nav Europass profila, jūs varat vienkārši uztaisīt savu CV un motivācijas vēstuli atsevišķi, neveidojot profilu. Tomēr, ja jūs nebūsiet izveidojis savu Europass profilu vai lejupielādējis savus dokumentus, nākamreiz jums būs jāsāk no nulles.

Visbeidzot, jūs variet arī augšupielādēt savu iepriekš izveidoto Europass CV vai motivācijas vēstuli un atjaunināt to atbilstoši savām jaunajām vajadzībām.

Jūs varat arī viegli dalīties ar savu jauno CV vai motivācijas vēstuli vai arī uzglābāt tos savā Europass bibliotēkā turpmākai lietošanai.

Jaunās Europass CV un motivācijas vēstules veidnes un rīki nodrošinās, lai jūsu prasmes, kvalifikācija un pieredze ir viegli saprotama visā Eiropā neatkarīgi no darba vai mācību pieteikuma, kurā jūs to izlemjat izmantojat.

 

Īss ieskats kā izveidot savu CV jaunajā Europass platformā ⇓⇓⇓