Europass Motivācijas vēstule

Piesakoties darbam, kopā ar CV ļoti bieži tiek prasīta arī Motivācijas vēstule/Pieteikuma vēstule. Motivācijas vēstule ir dokuments, kurā autors izklāsta un pamato darba devējam vai kādai organizācijai savu atbilstību izvēlētajam darbam.

Parasti tā tiek adresēta konkrētam uzņēmumam, norādot konkrēto vakanci ar mērķi demonstrēt potenciālajam darba devējam savu piemērotību un motivāciju sākt darbu.

Eiropas Komisija un Nacionālais Europass centrs nodrošina iespēju lietotājiem izveidot motivācijas vēstuli internetā. Tiešsaites redaktorā vieglā un pārskatāmā veidā trīs sadaļās Jūs varat norādīt:
  • Ievaddaļā – uz kādu vakanci piesakāties, kas jūs ieinteresēja konkrētajā darba piedāvājumā;
  • Galvenajā daļā – paskaidrot, kā Jūsu darba pieredze atbilst darba aprakstā minētajām prasībām un darba devēja vajadzībām; paskaidrot, kā Jūsu iegūtā izglītība un kvalifikācija atbilst aprakstā minētajām prasībām; Jums ir iespēja norādīt savas stiprās puses, sniedzot piemērus;
  • Nobeigums – norādīt savu pieejamību intervijai, kā arī varat izteikt pateicību lasītājam/-ai par viņa/-as veltīto laiku, norādot, ka gaidāt atbildi un pieminot, ka esat pievienojis/-usi CV.

Motivācijas vēstules noslēgumā viegli un ērti augšupielādējams Jūsu paraksta elektronisks attēls.
Rezultātā Jūs iegūstat vienotā stilā noformētu motivācijas vēstuli. Izveidoto dokumentu ir iespējams saglabāt savā datorā vai nosūtīt uz e-pastu.

Ja Tev jau ir datorā saglabāta Motivācijas vēstule XML/Adobe® PDF + Europass XML formātā, šeit vari to augšupielādēt un veikt nepieciešamās izmaiņas: Motivācijas vēstules papildināšana tiešsaistē

Pieteikums