Par CV

Europass CV

Mūsdienās, piesakoties darbam, praksei vai pieredzes apmaiņai, ir nepieciešams iesniegt dzīves gājumu (CV). Konkurences apstākļos CV ir ļoti liela nozīme, un bieži vien labs un ātri pārskatāms CV varbūt izšķirošs lēmuma pieņemšanā amatu kandidātu atlasē. Virtuālajā vidē ir piedāvāti neskaitāmi CV varianti, un ir grūti izlemt, kurš no pieejamiem CV variantiem ir vispiemērotākais. Eiropas Komisijas izveidotais vienotais Curriculum Vitae ļauj katram uzskatāmi parādīt ne tikai informāciju par sevi, savu darba pieredzi un izglītību, bet arī aprakstīt dažādu veidu prasmes un kompetences, kas ir iegūtas gan mācoties un strādājot, gan brīvajā laikā, piemēram, organizatoriskās prasmes.

Europass CV ir viens no vispazīstamākajiem CV formātiem Eiropā. To ir ērti izmantot, un to labi pazīst gan darba devēji, gan izglītības iestādes.

Jums vispirms jāizveido Europass profils, kurā jānorāda informācija par jūsu izglītību, darba pieredzi un prasmēm. Pēc tam, kad ir izveidots Europass profils, jūs tikai ar pāris klikšķu palīdzību varēsiet izveidot savu CV (CV var izveidot arī nereģistrējoties ar savu profilu). Atlasiet informāciju, kuru vēlaties iekļaut savā CV, izvēlieties jums vēlamo dizainu, un Europass visu pārējo paveiks jūsu vietā.

Europass CV pieejamās veidnes

Varat izveidot CV 29 valodās, glabāt un dalīties ar to ar saviem topošajiem darba devējiem. Varat lejupielādēt savu Europass CV, saglabāt to savā Europass bibliotēkā, publicēt to EURES vietnē vai citos darba sludinājumu portālos.

Europass - Izveidojiet savu CV

Humans of Europass