Europass portālā ieviestas jaunas funkcijas

Europass

Pieteikumu pārvaldnieks – šis rīks palīdz lietotājiem izveidot pieteikumu darbam vai kursiem un sekot līdzi pieteikšanās procesam: konkrētāk, tas palīdz lietotājiem:

  • Izveidot pieteikumus, apkopojot visus attiecīgos dokumentus, kas pielāgoti konkrētas iespējas prasībām. Šie dokumenti var būt profili vai CV, motivācijas vēstules, diplomi, sertifikāti un citi.
  • Sekot līdzi pieteikumiem pārskata lapā, kurā lietotāji atrod visus savus izveidotos pieteikumus. Lietotāji var sekot līdzi kur/uz ko viņi ir pieteikušies, un katram pieteikumam pievienot informāciju par pieteikšanās procesu.

Jauna CV un motivācijas vēstules veidne – Tagad Europass ir jauna CV un motivācijas vēstules veidne, kas sniedz plašākas izvēles iespējas lietotājiem.

CV un motivācijas vēstules pielāgošana:

  • Lietotāji var mainīt vēlamo CV vai motivācijas vēstules veidnes krāsu dizainu, tādejādi piedāvājot vairāk pielāgošanas iespēju.
  • Lietotāji var arī mainīt sava CV vai motivācijas vēstules fonta izmērus: mazs, vidējs, liels (pēc noklusējuma tas būs vidējs).

Tagad viesi, veidojot CV, nezaudēs datus – iepriekšējā Europass platformā lietotājiem 48 stundu laikā bija iespēja atsākt darbu, veidojot CV, ja progress tika pārtraukts. Viesi tagad var darīt tāpat kā iepriekš: kad viņi pārtrauc darbu, veidojot CV, viņu ievadītā informācija tiek uzglabāta 48 stundas, kuru laikā var atsākt CV veidošanu.

Tagad ir iespēja nezaudēt datus, veidojot motivācijas vēstuli – Līdzīgi, jaunajā platformā lietotāji (gan reģistrēti, gan viesi) nākamo 48 stundu laikā var atsākt darbu pie motivācijas vēstules, ja process tika pārtraukts.

Eiropas digitālie mācīšanās apliecinājumi – Eiropas digitālie mācīšanās apliecinājumi tiks vizuāli uzlaboti, saskarni tulkojot visās ES valodās, uzlabojot lietojamību, ieviešot mobilo atbalstu un ieviešot uzlabojumus tam, kā tiek attēloti mācīšanās rezultāti. Eksportējot apliecinājumu, lietotāji varēs skenēt QR kodu, lai pārbaudītu tā derīgumu. Mēs atbalstīsim arī jaunus apliecinājumu veidus, īpaši diplomu pielikumus un oficiāli atzītus augstākās izglītības iestāžu izsniegtus apliecinājumus. Turklāt mēs būtiski uzlabojam savietojamību ar citām sistēmām, izmantojot atvērtos avotus mūsu programmatūrā un pasniedzot to tā, lai izglītības iestādēs varētu tos viegli uzstādīt. Mēs arī ieviešam vietējos atbalsta pārbaudāmos apliecinājumus, izmantojot JSON atbalstu, un izlaižam Eiropas mācīšanās modeļa versiju 3.0.

Kursi un kvalifikācijas:

  • Kursa informācijas attēlošanas izmaiņas, lai uzlabotu pieredzi;
  • Kursu meklēšanas mehānisma uzlabojumi.

Navigācijas uzlabojumi – Lai uzlabotu vispārējo lietotāja pieredzi, tika veikti vairāki uzlabojumi:

  • Galvenās izvēlnes displejs un darbība ir pielāgota, lai lietotājiem būtu vieglāk atrast meklēto informāciju un palīdzētu viņiem gūt priekšstatu par pieejamo informāciju. Kājenes izvēlne tagad ir integrēta galvenajā izvēlnē.
  • Labāk savienojot informācijas lapas par saistītām tēmām, lietotājiem tagad ir vieglāk atrast vajadzīgo informāciju.
  • Europass tīmekļa vietnes pamata statistikas attēlošanas process Europass platformā ir automatizēts.

Vispārīgi tehniski uzlabojumi un kļūdu labojumi