Atklāšanas pasākums: Eiropas digitālie mācīšanās apliecinājumi

Europass

Atklāšanas pasākums: Eiropas digitālie mācīšanās apliecinājumi

Digitālie diplomi un sertifikāti nepazūd un netiek sabojāti, tos ir grūtāk viltot, un tos var koplietot pāri robežām, nospiežot pogu. Bet kā mēs zinām, ka diploms ir uzticams? Un kā izglītības iestādes visā Eiropā var izsniegt diplomus un citus mācību sertifikātus tādā formātā, kas ir viegli ģenerējams un vienkārši lasāms, un pārbaudāms galamērķī? Pie tā mēs strādājām Eiropas līmenī.

Eiropas Komisija ir izstrādājusi jaunos Eiropas digitālos mācīšanās apliecinājuma dokumentus. Eiropas digitālo mācīšanās apliecinājumu ieguvēji var automātiski pārbaudīt informāciju, piemēram, izdevējiestādes identitāti vai kvalifikācijas kvalitātes nodrošināšanu.

Eiropas digitālie mācīšanās apliecinājumi ir autentiski visā Eiropas Savienībā, un tie ir līdzvērtīgi papīra formāta apliecinājumiem, kas satur to pašu informāciju.

Eiropas nodarbinātības un sociālo tiesību komisārs Nikolā Šmits (Nicolas Schmit) ievadīs atklāšanas pasākumu, kam sekos lietotāju un izstrādātāju prezentācijas par Eiropas digitālajiem apliecinājumiem mācībām.

Kur un kad?
Tiešsaistes pasākumu rīkos 2021. gada 25. oktobrī, 12:00-13:30.
Reģistrācija šeit.
Pasākuma valoda: angļu.